+48 89 624 31 48,  +48 89 624 55 74

 

WCZASY ZDROWOTNE na Ukrainie
z wyjazdem ze Szczytna

sanatorium SZACHTAR Truskawiec – Ukraina

24.03.2020r. – 05.04.2020r.

 

Sanatorium SZACHTAR w Truskawcu zostało założone w 1968 roku, w roku 2004 stało się własnością prywatną. W chwili obecnej, w sanatorium przeszło liczne remonty, dzięki czemu zapewnia zakwaterowanie i kurację w standardach europejskich. Sanatorium SZACHTAR to siedmiopiętrowy budynek, funkcjonujący jako złożony zespół, obejmujący część sypialną, centrum medyczne i diagnostyczne, oraz stołówkę i kawiarnię. Na terenie sanatorium znajduje się duży basen rehabilitacyjny, sauna, siłownia, boiska dla gry w piłkę, sale sportowe, pijalnia wód mineralnych, wypożyczalnia rowerów, biblioteka, salon kosmetyczny, bar.

Sanatorium SZACHTAR specjalizuje się w leczeniu chorób przewodu pokarmowego, wątroby, nerek, dróg moczowych, trzustki, prostaty, zaburzeń metabolicznych, cukrzycy i chorób układu mięśniowo-szkieletowego. Na podstawie badań zleconych przez lekarza, przeprowadzonych na miejscu, przypisywane są odpowiednie zabiegi medyczne oraz dieta.

 

Zakwaterowanie:

Pokoje 2 osobowe, z pełnym węzłem sanitarnym, ręcznikami, telewizorem i czajnikiem.

Wyżywienie:

Śniadanie, obiad i kolacja w formie serwowanej – menu do wyboru spośród 5 proponowanych zestawów na każdy posiłek.

Zabiegi:

Minimum 7 dni zabiegowych, w tym do 6 zabiegów dziennie. Liczba i rodzaj zabiegu uwarunkowana jest stanem zdrowia pacjenta i decyzją lekarza podjętą na podstawie konsultacji i badań.

Uwagi dodatkowe:

Przekroczenie granicy na podstawie paszportu z datą ważności min. do 08.07.2020.

 

Cena za turnus:

370,00 zł + 320,00 euro

 

 

Cena zawiera:

 • 10 noclegów, w pokojach 2 osobowych, z pełnym węzłem sanitarnym, ręcznikami, telewizorem i czajnikiem;
 • taksę klimatyczną;
 • wyżywienie: 10 śniadań, 10 obiadów i 10 kolacji w formie serwowanej – menu do wyboru spośród 5 proponowanych zestawów na każdy posiłek;
 • konsultacje lekarskie w dniu przyjazdu, podstawowe badania w pierwszych trzech dniach pobytu,
 • na wniosek lekarza prowadzącego dodatkowe bezpłatne konsultacje specjalistów: urologa, ginekologa, kardiologa, endokrynologa, otolaryngologa, dermatologa, chirurga, okulisty, neuropatologa, gastroenterologa, pulmonologa, dietetyka, internisty;
 • minimum 7 dni zabiegowych, w tym do 6 zabiegów dziennie. Liczba i rodzaj zabiegu uwarunkowana jest stanem zdrowia pacjenta i decyzją lekarza podjętą na podstawie konsultacji i badań. Jeżeli z powodu świąt państwowych Ukrainy liczba dni zabiegowych będzie mniejsza niż 7, to uczestnik ma prawo do wykorzystania zabiegów przypadających na ten dzień w inny dzień zabiegowy.
 • dostępne zabiegi: masaż ręczny, prysznic cyrkularny, kąpiele mineralne, ziołowe, perłowe, wanny wirowe do masażu kończyn górnych i dolnych, prysznic na prostatę i hemoroidy, mikro-lewatywy ziołowe i olejowe, zroszenia waginalne, zabiegi fizjoterapeutyczne, gimnastyka lecznicza w basenie, lecznicze gliny (borowiny), ozokeryt, inhalacje, aromaterapia, zraszanie jelita grubego wodą mineralną RG-5, instalacje pęcherza moczowego, siłownia;
 • w cenie: podstawowe badania krwi, krwi na cukier, mocz, EKG;
 • dostęp do wody mineralnej według zaleceń lekarza: Naftusia, Maria;
 • przejazd autokarem ze Szczytna do Truskawca i na trasie powrotnej (klimatyzacja, WC, DVD, barek);
 • opiekę rezydenta podczas trwania turnusu;
 • wycieczka turystyczna z przewodnikiem po Truskawcu;
 • Ubezpieczenie KL do kwoty 15 000 Euro, KR do kwoty 6 000 Euro, NNW: NWI do 15 000 PLN + NWS do kwoty 15 000 PLN i bagaż do kwoty 1 000 PLN. Ubezpieczenie obejmuje następstwa chorób przewlekłych i nowotworowych, oraz gwarancję wypłaty odszkodowania osobom będącym pod wpływem alkoholu w chwili zdarzenia.

 

Warunki rezerwacji:

 • 370,00 zł – wpłata zaliczki przy podpisaniu umowy,
 • 320,00 euro – pozostała dopłata do 10.02.2020r.

Galeria

Mazury Cud natury

Woda, las zdrowa żywność.
Tu zapomnisz o zgiełku miasta