+48 89 624 31 48,  +48 89 624 55 74

 

WYPOCZYNEK W BUŁGARII POŁĄCZONY ZE ZWIEDZANIEM

z wylotem z lotniska Olsztyn-Mazury w Szymanach

 

 

ZAKWATEROWANIE:

 

HOTEL ELITZA GARDEN***  KITEN K/PRIMORSKO 

Nowy Hotel, położony w pierwszej linii brzegowej przy pięknej plaży. Nowoczesny obiekt, który pierwszych gości przyjmie 01 czerwca 2019r. Zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych, 3-osobowe i 4 osobowe typu studio (2+2).

Każdy pokój posiada balkon, klimatyzację, telewizor, minilodówkę. Na terenie hotelu dostępny jest bezpłatny dostęp do Wi-Fi.

Do dyspozycji Gości na terenie obiektu są: basen, restauracja, lobby bar, winda.

 

 

WYŻYWIENIE:

 

 • All inclusive LIGHT: w formie bufetu w restauracji: śniadanie, obiad, kolacja, napoje bezalkoholowe: woda, kawa, herbata i lokalne napoje alkoholowe: wino i piwo (10.00-22.00).

 

 

PROGAM ZWIEDZANIA:

 

Wycieczka autokarowa do WARNY

Największe miasto wybrzeża i letnia stolica Bułgarii. Miasto nowoczesne, ale i pełne zabytków z pięknym parkiem morskim, licznymi muzeami. Podczas wycieczki zobaczymy m.in.: Muzeum i Mauzoleum króla Władysława Warneńczyka, Sobór Zaśnięcia Matki Bożej w Warnie, ruiny antycznych term, objazd miasta autokarem, Aladzha Monastery.

 

Wycieczka autokarowa do Burgas - Neseber

Burgas zachwyci nas m.in: Stare Miasto, molo, Park Nadmorski ze słynną Galerią Rzeźb na świeżym powietrzu, następnie przejedziemy do Aqua Calidae – Termopolis i zwiedzanie powstałych około VI w.p.n.e. jednych z największych łaźni na świecie, które Calidae odwiedzali wielcy tego świata: bułgarscy carowie, tureccy sułtani, Konstantyn IV, Filip II Macedoński.

Neseber miasto wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, Słynie z przepięknej architektury, krętych uliczek, domów wykonanych z drewna i kamienia. W programie zwiedzanie Starego Miasta, bizantyjskich kościołów: Cerkiew Bogurodzicy i Cerkiew św. Stefana, średniowiecznych fortec.

 

 

WYCIECZKI FAKULTATYWNE:

 

Wycieczka do Sozopola wraz z wieczorem bułgarskim (płatne 25 Euro/os.)

Sozopol jest jednym z najstarszych miast na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego. Pierwsza wzmianka o Sozopolu pochodzi sprzed epoki brązu. Badania w okolicach Sozopola wykazały pozostałości dawnych mieszkań, porcelanowych garnków, kamieni i narzędzi wykonanych z kości, pochodzących z tamtej epoki. Wiele kotwic z II i III tysiąclecia p.n.e. zostały odkryte w sozopolskiej zatoce, co jest dowodem na to, że w czasach starożytnych pływano statkami wodnymi.

Tereny dzisiejszego miasta zostały skolonizowane przez Milezjan, którzy nadali miastu nazwę Antheia, ale już wkrótce nazwa została zmieniona na Apollonia. Apollonia zasłynęła z tego, że znajdował się w niej olbrzymi posąg Apollina dłuta Kalamisa, przeniesiony przez Lukullusa do Rzymu. Urokliwe miasteczko porwie Twoje serce podczas spaceru pomiędzy malowniczymi zaułkami krętych uliczek z oryginalną zabudową charakterystyczną dla bułgarsiego odrodzenia. Jest to najstarsze miasto na bułgarskiej riwierze.

Podczas wieczornej biesiady przy lokalnych specjałach podczas której nie może zabraknąć m.in. słynnej sałatki szopskiej oraz tutejszej Rakii, gdzie wino regionalne będzie lało się strumieniami. Muzyka regionalna i występy folklorystyczne pozwolą na poznanie kawałka prawdziwej, gościnnej Bułgarii. A po zmroku...  wraz z korowodem udamy się nad rozżarzone węgle i obejrzymy tradycyjne tańce nestynarskie.

 

 

CENA ZAWIERA:

 

 • 7 noclegów,
 • wyżywienie zgodnie z wybraną ofertą,
 • realizację programu i bilety wstępu do zwiedzanych obiektów,
 • bilety lotnicze Szymany - Burgas - Szymany,
 • transfer z lotniska i na lotnisko w Bułgarii,
 • ubezpieczenie KLZ, NNW,
 • bagaż podręczny (do 5 kg) i główny (do 20 kg),
 • opiekę rezydenta polskojęzycznego, 
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,
 • lokalną taksę klimatyczną.


 

 

CENA:

 

 

czerwiec, wrzesień

lipiec, sierpień

 

 • osoba dorosła

2.430,00 zł/os.

2.550,00 zł/os.

 

Przy zakwaterowaniu dwóch osób dorosłych w pokoju dzieci:

 

 • dzieci do 2 r.ż.

100,00 zł/os.

100,00 zł/os.

 

 • dzieci od 2 do 6 r.ż.

1.520,00 zł/os.

1.580,00 zł/os.

 

 • dzieci od 6 do 12 r.ż.

1.980,00 zł/os.

2.006,00 zł/os.

 

 

 

DOSTĘPNE TERMINY:

 

-

30.06.2019 – 07.07.2019 sprzedaż zakończona

 

-

07.07.2019 – 14.07.2019 sprzedaż zakończona

 

-

28.07.2019 – 04.08.2019 sprzedaż zakończona

 

 

 

Galeria

Mazury Cud natury

Woda, las zdrowa żywność.
Tu zapomnisz o zgiełku miasta